باغ وحش زیبای پوکت

باغ وحش زیبای پوکت

باغ وحش زیبای پوکت نزدیک به معبد چالونگ، باغ‌وحش پوکت، یکی از جاهای دیدنی پوکت، قرار دارد. باغ وحش پوکت در حاشیه جنوبی شهر پوکت با مساحت ۱۰ هکتار واقع شده و دروازه ورودی باغ شبیه دهان تمساح است. این باغ وحش برای هر سنی جاذبه ای خاص و ویژه دارد و به همین دلیل تور تایلند محبوبیت ویژه ای برخوردار است.

 

باغ وحش پوکت که یکی از بهترین جاذبه های گردشگری پوکت به شمار می رود، مجموعه ای از حیوانات مانند فیل، میمون،  کروکودیل، ببر و ماهی های رنگارنگی دارد. آکواریوم اولین بخشی است که در اینجا با آن روبرو می شوید. علاوه بر نمایش های حیوانات مختلف، یک پارک پرندگان هم در این باغ وجود دارد که پرندگان بزرگ و غیربومی را به نمایش می گذارد و باغ هایی از گل های ارکیده و مجموعه ی وسیعی از سایر گیاهان گرمسیری را شامل می شود

 

تمساح، ببر، فیل، میمون، پروانه، پرنده، مار و  از جمله حیواناتی هستند که در اینجا زندگی می‌کنند. در ساعات مشخصی از روز، نمایش های ویژه ای از فیل‌ها، میمون‌ها و تمساح ها برگزار می گردد. این باغ وحش و چند حیات وحش دیگر از بهترین تفریحات پوکت هستند و هر ساله علاقه‌مندان زیادی را به خود جلب کرده است.

اشتراک گذاری
نظرها

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد لطفا بخش های ستاره دار را کامل نمایید *